Specialista Farmakovigilance (Absolventi)

Pracovní náplň

Chcete se realizovat v prostředí světovoznámé farmaceutické společnosti, kde můžete získat cenné zkušenosti a rozvíjet své schopnosti?

Studium za Vámi a nyní hledáte příležitosti, kde kromě odborných znalostí z farmacie využijete i angličtinu?

Příležitost stát se Specialistou Farmakovigilance v Originální Farmaceutické společnosti máte právě teď!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za pharmakovigilanční činnosti (příjem případů a evidence v databázi)
- Kontrola a evidence nahlášených nežádoucích účinků
- Komunikace a hlášení nežádoucích účinků příslušným autoritám
- Tvorba příslušných reportů (PSUR, PBRER)

Požadujeme

- VŠ vzdělání medicínského, farmaceutického či přírodovědného zaměření
- Pokročilá AJ (komunikativní úroveň)
- Týmový spirit a schopnost dokončit úkoly ve stanoveném termínu
- Schopnost organizace práce a dodržování postupů

Nabízíme

- 6 týdnů dovolené
- 12 sick days
- 2 dnů na charitu
- Stravenky 120 Kč/den
- Roční bonus
- Multisport karta
- Služební notebook, mobil
- Penzijní a životní pojištění