Finanční Manažer

Pracovní místo ( Finanční Manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte již zkušenost s účetnictvím a chcete pracovat v přátelském prostředí a vést menší tým lidí? Znalost účetních a daňových standardů je pro Vás hračka? Umíte velmi dobře anglicky a ovládáte pokročilé funkce MS Excel?
Pokud ANO, hledáme právě Vás!!
Právě obsazujeme na pozici "Finanční manažer"

Finanční Manažer bude mít zodpovědnost za:

* Zpracování účetních operací pro měsíční a roční uzávěrky
* Rekoncilaci obratových předvah
* Konsolidaci zahraniční organizační složky a zahraniční dceřiné společnosti dle CAS
* Přefakturaci nákladů mezi skupinovými podniky
* Sestavení účetních uzávěrek dle CAS a IFRS
* Sestavení přiznání k DPPO, revize přiznání a souvisejících hlášení pro DPH
* Cashflow, reporting

Lokalita: Praha
Mzda: dle zkušeností
Nástup: Dohodou