Svářeč

  • Střítež

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* bodování a svařování potrubních celků metodou MIG/MAG popř. TIG
Požadujeme:
* výuční list v oboru potrubář, strojní zámečník...
* min. základní kurz pro metodu svařování MIG/MAG nebo TIG
* praxe ve strojírenské výrobě a svařování výhodou
* schopnost pracovat podle výkresové a technologické dokumentace
* zodpovědný přístup k práci a ochotu se vzdělávat
* manuální zručnost
Nabízíme:
* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)