TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY NÁBYTKU A OBCHODNÍCH NABÍDEK

Pracovní místo ( TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY NÁBYTKU A OBCHODNÍCH NABÍDEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co pro nás není důležité:
o Váš věk
o Zda jste absolvent anebo za sebou máte již pracovní zkušenosti
Co je pro nás důležité:
o Že chcete pracovat a dále se rozvíjet a je pro vás zajímavé pracovat právě u nás a nehledáte jen nouzové řešení tzv. pracovat kdekoliv
o Že zvládáte technické výkresy, kreslení a práci na PC (turboCAD, AutoCAD nebo podobné programy)
o Že ovládáte kancelářské aplikace (Excel, Word nebo podobné)
o Ovládání programu Cabinet Vision by bylo obrovskou výhodou - nicméně při znalosti výše uvedených se tento program dá doučit za provozu
o Máte znalost v oboru (výroba nábytku z plošného materiálu, montáž nábytku), třeba i jen brigádně
o Máte schopnost samostatně nacházet řešení
o Máte organizační schopnosti, zvládáte si plánovat práci sobě a po zapracování i dalším lidem
o Máte smysl pro precizní práci, profesionalitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu
o Máte vstřícné a komunikativní vystupování
o Pracujete s vysokým pracovním nasazením
o Umíte jezdit autem, máte řidičský průkaz skupiny B
Co Vám můžeme slíbit:
o Smysluplnou práci
o Práci, kterou nebrzdí protokoly, hromada papírů k ničemu, a "pseudomanažeři", kteří si nikdy nevyzkoušeli opravdovou realitu
o Zaškolení a veškerou podporu
o Práci s nejmodernějším strojním vybavením
o Dobrou pověst naši společnosti se spoustou zajímavých referencí
o Férové a úplně normální šéfy, kteří si nepotřebují nic dokazovat
o Měsíční mzda 20.000,- Kč, další postup dle dosahovaných výsledků, podíl na hospodářském výsledku
Náplň práce:
o zaměřování u zákazníka, někdy to bude i o nalezení ideálního řešení
o zpracování výkr