Zdravotní laborant - laborantka

Pracovní místo ( Zdravotní laborant - laborantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZDRAVOTNÍ LABORANT - LABORANTKA
Co vás čeká:
- provádění speciálních laboratorních vyšetření
- příprava materiálů nutných pro laboratorní a diagnostickou činnost
- zajišťování běžné údržby laboratorní techniky
Parametry nabídky:
Hrubá mzda: 26 000 Kč
Místo: Nemocnice Vrchlabí
Nástup: nožný ihned
Pracovní doba: úvazek plný, možno i částečný
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Další informace:
Pracoviště: Nemocnice Vrchlabí Fügnerova 50, 543 01 Vrchlabí
Požadujeme:
- SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru Zdravotní laborant ,odborná a zdravotní způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., min. SŠ s maturitou (zdrav. zaměření, obor zdravotní laborant nebo laboratorní asistent)
- praxe výhodou
- samostatnost, aktivní přístup k práci
Nabízíme:
- zázemí akreditovaného pracoviště, 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání
Kontakt možný na tel: 734 237 816 nebo na mail: michaela.netrestova@nemocnicevrchlabi.cz
Benefity:
- Dr. Max karta
- multisport karta
- parkování zdarma