Strojvedoucí s platnou licencí

Pracovní místo ( Strojvedoucí s platnou licencí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se:
- řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy)
- provádění činností při vedení vlaku (vlakvedoucího)
- vedení evidence hnacího vozidla
- příprava a přebírání přistavených vozů
- tvorba příslušných dokladů (nákladní listy, vážní doklady, komerční zápisy)
- místo pracoviště - Teplice
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, případně výuční list ve strojírenském oboru
- platnou licenci strojvedoucího
- platný průkaz způsobilosti nebo licenci strojvedoucího
- zdravotní a psychologická způsobilost
Výhodou:
- praxi v řízení hnacích kolejových vozidel
- technické myšlení
- znalost práce na PC
Nabízíme:
- stabilní pracovní zázemí
- příjemnou pracovní atmosféru
- motivující ohodnocení v závislosti na výkonu
- stravenky v hodnotě 100,-Kč
- možnost Pracovní smlouvy, dohody, plný i částečný úvazek