policista policie ČR

Pracovní místo ( policista policie ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce..Tachov a Plzeňský kraj
Přijímací řízení k Policii ČR
Uchazeč absolvuje psychotesty,fyzické testy,zdravotní prohlídku.
Po úspěšném absolvování přijímacího řízení je přijat do služebního poměru Policie ČR na dobu určitou se zkušební dobou 6 měsíců .:Po uplynutí zkušební doby může příslušník požádat o přiznání náborového příspěvku ve výši 110 000Kč, kterým je vázán setrvat ve služebním poměru po dobu 6 let.
Po přijetí je policista vyslán na základní odbornou přípravu v trvání 12 měsíců:
1 měsíc řízená praxe ve ŠPS Domažlice
6 měsíců teorie ve vzdělávacím zařízení v Praze
2 měsíce řízená praxe ve ŠPS Domažlice
Nástupní plat:
v 1.roce zařazení do 2.PT 25720 Kč
2.rok zařazení do 3.PT 30690Kč (po úspěšném ukončení ZOP)
Doba určitá je sjednána na tři roky a uzavírá se služební zkouškou. Po zdárném absolvování služební zkoušky se mění poměr na dobu neurčitou.
Nabízíme:
-práci která má smysl a pomáhá celé společnosti
-garantované hmotné zajištění a kariérní postup
-široké uplatnění dosaženého vzdělání
- možnost získání vysokoškolského vzdělání
-za spolehlivou dlouholetou službu odchodné a výslužné
Požadujeme:
-občanství České republiky
-věk min. 18 let
-bezúhonnost
-dosažené úplné středoškolské vzdělání
-zdravotní,osobnostní a fyzickou způsobilost
Bližší informace na oficiálních webových stránkách
www.policie.cz
KONTAKT:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje,Nádražní 2,306 28 Plzeň,tel. 602642297 e-mail
Krpp.nabor@pcr.cz