Pracovník v sociálních službách - práce s rizikovými klienty, pozice vhodná pro

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - práce s rizikovými klienty, pozice vhodná pro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce (adresa): Černošín, Plánská 270.
"Středisko Víteček" v Černošíně - nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám hledá zaměstnance na pozici:
Pracovník v sociálních službách - práce s rizikovými klienty, pozice vhodná pro muže
Výběr zaměstnance z přihlášených zájemců proběhne formou výběrového řízení. Nástup možný ihned po vyhodnocení výběrového řízení. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Středisko sídlí v obci Černošín (40 km západně od Plzně).
Náplň práce:
- přímá práce s klienty dětí a dospělých osob se zdravotním postižením nebo chronickým onemocněním ve Středisku Víteček v Černošíně)
- přímá práce s rizikovými klienty v domácím prostředí (klienti agresivní, apatičtí, manipulativní, nespolupracující)
- vedení související dokumentace
- technické práce - oprava a údržba budov, zahrady, aut a vybavení střediska
- další provozně technické práce
- jinné činnosti dle potřeby
Požadujeme:
- minimálně střední odborné vzdělání
- dobrý zdravotní stav (práce především psychicky náročná)
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou (C výhodou)
- rozsáhlou zkušenost s řízením osobního automobilu či mikrobusu
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- hlubokou osobní motivaci k práci s potřebnými lidmi
- pěkný vztah k dětem a lidem s handicapem, trpělivost, laskavost (zkušenost s prací s lidmi s postižením je výhodou)
- ochotu se učit nové věci a dále se vzdělávat
- ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
-zajímavou a naplňující práci v kolektivu s rodinnou atmosférou