Elektro konstruktér obráběcích strojů

Pracovní místo ( Elektro konstruktér obráběcích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- elektrotechnické/elektrikářské vzdělání (popř. podobný směr) - SŠ / VŠ
- praxe v daném oboru
- vyhláška 50/1978 Sb.
- řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
- flexibilita, samostatnost, pečlivost

Náplň práce:
- zpracování, návrhy projektů, zpracování výkresové dokumentace (elektro plány)
- zpracování dokumentace ke strojům (návody, kusovníky)
- zpracování, vytipování a poptávka elektro komponentů k objednání
- zpracování ES CE prohlášení/analýza rizik - zbytková rizika, zapojování rozvaděčů a elektroinstalací
- opravy výměnných mechanismů, montáž pohonů a systémů

Nabízíme: příspěvek na stravu.

Kontakt: e-mailem.