odborný dělník keramické výroby - elektrikář se znalostí programování PLC

  • Bechyně

Pracovní místo ( odborný dělník keramické výroby - elektrikář se znalostí programování PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

doba určitá
třísměnný, nepřetržitý provoz
elektrikář se znalostí programování PLC:
údržba a komplexní péče o PLC automaty, programování všech řídících systémů včetně SIMATICU 5 a 7, TIA Portal, robotů ABB, KUKA a dalších, běžné elektroopravy v celém provozu - plat 30000 až 36000 Kč
elektrikář: údržba elektrických zařízení - plat 25000 až 29500 Kč
Požadujeme:
výuční list nebo maturita v oboru elektro, osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb. - min. §6, praxi s podobnou prací, dobrý zdravotní stav, motivaci k dlouhodobé spolupráci, zodpovědný přístup k práci, nástup ihned, pasivní znalost AJ
Nabízíme zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti, finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, zaměstnanec. výhody, možnost ubytování.
5 týdnů dovolené, stravování, rehabilitace, příspěvky na penzijní a životní pojištění...