Mechanik/čka-elektronik

Pracovní místo ( Mechanik/čka-elektronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- montáž, kontrola zapojení a oživení elektronických komponent vozidla
- diagnostika a oprava řídících jednotek a systémů
- oprava elektronických komponent vozidla

Požadujeme:
- SŠ, nebo vyučen v oboru elektro – slaboproud, elektronika
- proškolení z vyhl. č. 50/78 sb. § 6
- orientace v komunikačních a informačních technologií
- obsluha PC na vyšší úrovni

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup
- odpovídající finanční ohodnocení
- náborový příspěvek
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…)

Osobní kontakt: po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopis
Kontakt:
Bc. Michal Mazánek
E-mail: michal.mazanek@skoda.cz
tel.: 583 365 545
Miroslava Švestková
E-mail: miroslava.svestkova@skoda.cz
tel.: 583 365 573