Elektromechanik - technik zkušebny

Pracovní místo ( Elektromechanik - technik zkušebny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Zkoušet a seřizovat ETS do výkonu 1 MW, hlavních vypínačů, stykačů a stykačových rámů, tlumivek a ostatních prvků výzbroje lokomotiv a vozů.
- Ovládat technické a technologické prostředky zkušebny ETS a zkušebny vozů.
- Obsluhovat zdroje zkušebního trolejového vedení.
- Provádět konečné seřízení a provedení napěťových zkoušek vozidel.
- Provádět zkušební jízdy.
- Vystavovat protokoly a pracovat s výpočetní technikou.
- Pracovat dle platných norem a TP.

Požadujeme
- vzdělání: ÚSO nebo SO obor elektro
- zkušenosti v oblasti měření, regulace a řízení pohonů či strojních zařízení
- vyhlášku 50/1978 Sb.
- vyhlášku 100/1995 Sb.
- čtení výkresů
- práci na PC

Nabízíme:
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- možnost podílet se na velkých projektech a vidět výsledky své práce od začátku až po finální předání kolejového vozidla zákazníkovi
- přátelské pracovní prostředí a různorodá práce ve stabilní firmě
- podporující a férový přístup
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost kariérního i finančního růstu
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity…)
Pracovní doba od 6.00 do 14.00. Osobní kontakt: po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - s sebou alespoň stručný životopis.
Kontakt:
Bc. Michal Mazánek
E-mail: michal.mazanek@skoda.cz
tel.: 583 365 545