Zdravotní laborant/ka

Pracovní místo ( Zdravotní laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• úseky – mikrobiologie;
• laboratorní činnost v oblasti bakteriologie, infekční sérologie a imunologie v moderní laboratoři nemocničního typu.
Požadujeme:
• odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
• specializovaná způsobilost předností;
• schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Nabízíme:
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).
Benefity:
• nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,-Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel. rodinný tarif, karta benefitů – sleva u vybraných obchodníků, nekuřácké prostředí.
Kontakt:
• Mgr. Monika Žaitliková, hlavní sestra.
e-mail: monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz,
Pracovní doba:
06.00 – 18.00
18:00 – 06:00