Automechanik palivových systémů pro DIESEL CENTRUM

Pracovní místo ( Automechanik palivových systémů pro DIESEL CENTRUM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naše DIESEL CENTRUM hledáme
AUTOMECHANIKA PALIVOVÝCH SYSTÉMŮ
Pracovní náplň:
Diagnostikování závad na osobních a nákladních vozidlech
Opravy palivových systémů vznětových motorů značek Bosch, Delphi, Denso, VDO
Práce na zkušebních zařízeních od firmy Robert Bosch, Hartridge
Požadujeme:
Vyučen v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů
Praxe v opravách v osobních nebo nákladních vozidel
Znalost konstrukce vozidel a diagnostikování závad na vozidlech
Řidičský průkaz skupiny B, skupina C + E výhodou
Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod
Zázemí stabilní české společnosti
Zajímavé pracovní uplatnění
Možnost odborného růstu a vzdělávání
Firemní benefity
Kontakt: telefonicky, e-mailem.