Zdravotní sestra/bratr pro paliativní péči

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr pro paliativní péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je péče o umírající - časová flexibilita (odpolední, večerní a víkendové služby). Požadujeme vzdělání na SZŠ nebo VOŠ v oboru všeobecná sestra s jedním rokem aktivní praxe ve zdravotnictví za posledních pět let (výhodou vzdělání v paliativní péči).
Požadujeme: samostatnost, empatii, citlivý přístup, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost k práci v terénních podmínkách; očkování proti hepatitis B povinné (z důvodu přímého kontaktu s pacienty, možno i po nástupu). Pokročilá znalost práce na počítači (veškerá dokumentace ve zdravotnickém programu). Možnost dalšího vzdělání v oboru paliativní péče.
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 (pružná pracovní doba + pohotovostní služby).
Mzdové podmínky: základní mzda + výkonnostní odměny po 3 měsících, podle výsledků hospodaření organizace 13., 14. plat.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba
Kontakt: e-mailem dagmar.remesova@sumperk.charita.cz.