Všeobecná zdravotní sestra/zdravotní bratr

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra/zdravotní bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme vzdělání na SZŠ nebo VOŠ v oboru všeobecná sestra s jedním rokem aktivní praxe ve zdravotnictví za posledních pět let. Výhodou je specializovaná způsobilost (obor geriatrie, interna). Zdravotní způsobilost k práci v terénních podmínkách; očkování proti hepatitis B (z důvodu přímého kontaktu s pacienty, možno i po nástupu).
Časová flexibilita (odpolední, večerní a víkendové služby), pěkný vztah k pacientům (péče o geriatrické, těžce nemocné a osamělé pacienty), samostatnost, empatie. Znalost práce na PC (veškerá dokumentace ve zdravotnickém programu). Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost.
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 (pružná pracovní doba + služby).
Mzdové podmínky: základní mzda + výkonnostní odměny po 3 měsících.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, služební telefon, stravenky.
Nástup dle dohody. Kontakt: osobně na pracovišti, telefonicky nebo e-mailem.