Systémový inženýr/ka - JUNIOR

Pracovní místo ( Systémový inženýr/ka - JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání: VŠ Fakulta elektrotechnická, zaměření Automatizace, Elektrické pohony nebo oborově blízké
Elektrotechnická kvalifikace: Vyhláška 50/78 sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice, min. §6 - Pracovníci pro samostatnou činnost.

Náplň práce:
- Projekty s programovatelnými logickými automaty, průmyslovými roboty, servopohony a lasery pro různá odvětví průmyslu.
- Návrh a nakreslení schéma zapojení automatizační úlohy.
- Naprogramování a oživení aplikace.
- Diagnostika a servis řídicích systémů průmyslové automatizace a elektrických pohonů.
- Uvádění zařízení do provozu.

Požadavky:
- Základní znalost automatizační techniky a programování logických programovatelných automatů.
- Schopnost samostatného úsudku při návrhu.
- Orientace v reálném zapojení, schopnost měřit a vyhledávat poruchy v elektrické instalaci.
- Zkušenost s prací s CAD programy pro projektování v elektrotechnice vítána (např. EPLAN, ELCAD, SolidWorks Electrical).
- Minimální vzdělání VŠ.
- Vhodné i pro absolventy.
- Jazykové znalosti: AJ nebo NJ - schopnost číst a rozumět technickým dokumentům.
- Pokročilá znalost práce s PC, ovládání produktů Microsoft Office.
- Řidičský průkaz "B".
- Časová flexibilita.

Osobní charakteristika:
- Dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota cestovat v rámci České republiky i zahraničí, ochota vzdělávat se v daném oboru, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
- Práci v perspektivním oboru se špičkovou technikou.
- Práci pro významné klienty z oblasti průmyslu.
- Vysokou míru samostatnosti a seberealizace.
- Odborné školení & vzdělávání.