Dětská sestra

Pracovní místo ( Dětská sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Poskytování ošetřovatelské péče u dětí na dětském a novorozeneckém oddělení.

Požadujeme:
- Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
- odborná způsobilost – dětská sestra.
- Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
- Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
- Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).
- Možnost ubytování

Platové podmínky:
- základní mzda + příplatky (směnný provoz, příplatek za práci na oddělení intenzivní péče), po adaptačním procesu přiznání osobního ohodnocení.

Benefity:
- Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky,….).

Termín nástupu:
- Ihned (případně dle dohody).

Kontakt:
Mgr. Monika Žaitliková, hlavní sestra, monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz, tel: 602697486.

Pracovní doba:
06.00 – 18.00
18:00 – 06:00

7.00 – 15.00 – ambulantní sféra