Strážný/á ve služební hodnosti vrchní referent

Pracovní místo ( Strážný/á ve služební hodnosti vrchní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt : dne 10.3. 2023 nebo 23.3.2023 v době od 9-11 hod. se bude konat výběrové řízení (prezentační den) v budově Kontaktního pracoviště ÚP ČR Zábřeh, ul. Spojovací 674/2, 1 patro, dv. č. 209.

Vězeňská služba ČR - Věznice Mírov přijme do SLUŽEBNÍHO POMĚRU strážné ve služební hodnosti vrchní referent a hodnostním označením strážmistr.
Požadujeme SŠ vzdělání ukončené maturitou, výborný zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Nabízíme: dvousměnný nepřetržitý režim služby. Turnusová pracovní doba ranní směna od 6:00 do 18:00 hod., noční směna od 18:00 do 6:00 hod., šest týdnů dovolené, příjemný kolektiv, ubytování ve vlastní ubytovně, zaměstnanecké benefity, celoživotní vzdělávání, náborový příspěvek 100.000,- Kč
Písemné žádosti se strukturovaným životopisem a kontaktem na Vás zašlete na adresu Vězeňská služba České republiky, Věznice Mírov, p.o. Box 1, 789 53 Mírov nebo na e-mail.