Vedoucí referátu stavebního

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Vedoucí referátu stavebního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů: - telefonicky: 352 660 204;602555793, v pracovní dny v době od 07.00 hod do 19.00 hod., Bc. Jan Nemček Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: jnemcek@vez.hsl.justice.cz Požadavky: - min. vyšší odborné vzdělání - zdravotní a osobnostní způsobilost - znalost práce na PC - WORD, EXCEL - znalost a praxe v zadávání veřejných veřejných zakázek a příprava výběrových řízení - orintace ve stavebnictví - schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Platové podmínky: platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., 12. platová třída + zvláštní příplatek + příplatek za vedení. Dovolená v délce 25 dnů+ 5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Praxe v oboru výhodou. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Strukturovaný životopis zasílejte na email jnemcek@vez.hsl.justice.cz Zaměstnanecké výhody: - možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a so