Psycholog/psycholožka

Pracovní místo ( Psycholog/psycholožka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
- emailem: jmizikarova@pppkv.cz

Náplň práce:
- Provádí individuální psychologickou diagnostiku.
- Zpracovává zprávy z vyšetření a doporučení ke vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
- Konzultuje problémové situace, úzce spolupracuje s rodinou.
- Poskytuje podpůrnou terapii, psychologické vedení i konzultace.

Požadujeme:
- Ukončené VŠ vzdělání - magisterské studium jednooborové psychologie.
- Znalost diagnostických nástrojů.
- Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce.
- Orientace v platné legislativě.
- Dobré komunikační schopnosti.
- Spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení či smlouvy na neurčito).
- Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a dle délky uznatelné praxe.
- Práci v příjemném pracovním prostředí. 40 dní dovolené.
- V případě cizince nutná Státní zkouška z Českého jazyka. Strukturovaný životopis zasílejte na: jmizikarova@pppkv.cz

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- samostudium
- podpora v dalším vzdělávání

Místo výkonu práce:
- Karla Hynka Máchy 1276, 356 01 Sokolov