FYZIOTERAPEUT/KA

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-VOŠ, VŠ vzdělání
-odborná nebo specializovaná způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb. podmínkou
-ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání
-platný výpis z rejstříku trestů
-komunikační schopnost, profesionální přístup, práce na PC

Nabízíme:
-pracovní pozici na plný či zkrácený úvazek
-stabilní platové podmínky
-výše mzdy v rozpětí 22.540 - 35820,-Kč
-zajištění ubytování či bytu
-benefity dle Kolektivní smlouvy
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na závodní stravování
-sick days
-příspěvek dle výběru (na dovolenou, sport nebo vitaminy)
-možnost zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafone
-bezplatné poskytnutí služeb jinak hrazených pacienty, specifikace V KS
-příspěvek na penzijní připojištění
-podpora růstu odborné a jazykové úrovně
-peněžní odměny za pracovní, životní jubilea a jubilejní odběry krve

Bližší informace: Bc. Helena Hejduková hlavní sestra, helena.hejdukova@nemjil.cz
Tel: 481 661 410 (8:00 - 15:00 hod.)
Osobní jednání: ředitelství MMN, a.s. nemocnice Semily po - pá od 8:00 do 15:00 hod.

Životopisy možno zasílat na helena.hejdukova@nemjil.cz nebo personální oddělení olga.sorfova@nemjil.cz

Tato pozice je podporována náborový příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.