LÉKAŘ PRO NÁSLEDNOU SOUSTAVNOU PÉČI

Pracovní místo ( LÉKAŘ PRO NÁSLEDNOU SOUSTAVNOU PÉČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru vnitřní lékařství
-specializovaná způsobilost výhodou v oboru geriatrie
-uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 95/2004 Sb. v platném znění Zákona 67/2017 Sb.
-ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání
-platný výpis z rejstříku trestů
-doklad o zdravotní způsobilosti
-komunikační schopnosti, profesionální přístup, znalost práce na PC

Nabízíme:
-pracovní pozice na plný pracovní úvazek popřípadě I zkrácený
-stabilní platové podmínky
-výše mzdy v rozpětí 33.420 - 52.170,-Kč
-možno individuálně sjednat podmínky
-zajištění ubytování
-5 týdnů dovolené,
-závodní stravování,
-včetně dalších benefitů a odměn dle Kolektivní smlouvy,
-sick days,
-příspěvek dle výběru (na dovolenou, sport nebo vitaminy)

Bližší informace: alena.kuzelova@nemjil.cz, Ing. Alena Kuželová, MBA místopředseda představenstva, tel.:481 661 401 (od 8.00 do 15.00 hod., e-mailem, osobně

Tato pozice není podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.