POLICISTA, POLICISTKA

Pracovní místo ( POLICISTA, POLICISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Vzdělání: min. střední s maturitní zkouškou
Praxe: ne
Dovednosti a schopnosti:
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- plavec
- fyzická zdatnost
- osobnostní způsobilost
- dobrý zdravotní stav
ŘP: B podmínkou

Popis pracovní činnosti: vyplývající z policejní činnosti

Platové podmínky:
2 TT = 20.720,- Kč + 5.000,- Kč
- po roce navýšení na 31.500,- Kč

- zařazení na dopravní inspektorát, obvodní oddělení, oddělení hlídkové služby - oblast Semilska a Jablonecka n. Nis.

"náborový příspěvek" 110.000,- Kč

Datum nástupu: po úspěšném absolvování přijímacího řízení

Nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: krpl.op@pcr.cz personalistka Jana Lengyelová, telefon: 974 475 401, 721 451 309,607 008 307

Místo služebního působiště: Semily, Jablonec nad Nisou