údržbář

Pracovní místo ( údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: údržbáři
OC, Program kvalifikovaný zaměstnanec.
Náplň práce:
- opravy a údržba technického a technologického zařízení v celém objektu
Požadujeme:
- vyučení - nejlépe strojního zaměření
- zkušenosti na podobné pozici nutné
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita
- akceptace práce ve výrobním závodě
- svářečský průkaz výhodou
Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
- dobré finanční ohodnocení s možností výkonnostních odměn
- mobilní telefon
- firemní stravování
Nástup možný ihned. Mzda:19 600,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Pazderová Iva, tel.: 606 787 133, e-mail: pazderova@musp.cz
Místo výkonu práce:Masokombinát Příbram a.s.provozovna PB, Jinecká č.p. 315, Příbram I