Pracovník/ce laboratoře, laborant/ka, řízení jakosti kontroly

Pracovní místo ( Pracovník/ce laboratoře, laborant/ka, řízení jakosti kontroly ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice:pracovník/ce laboratoře, laborant/ka, řízení jakosti kontroly
Náplň práce:
Vstupní kontrola materiálu, vstupní kontrola výrobků, vystavování atestů
Požadavky:
práce na PC, základní znalosti Word, Excel, práce v laboratoři.
Zaměstnanecké výhody: zajištěno stravování
Nástup možný ihned. Mzda: 17 000,- až 18 000,- Kč
Po dohodě možnost i pracovní úvazek na 6 hodin.
Kontakt:Dolejšová Miroslava, tel.: 737 239 505 od 7:00 do 14:00 hod., e-mail: vyroba@kvartex.cz
Místo výkonu práce:KVARTEX spol. s r.o. provozovna ROSOVICE, Rosovice č.p. 105.