Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost MEKU s.r.o. nabízí tato volná místa

MISTR VÝROBY

Pracovní náplň: příprava a organizování výroby elektrosoučástek pro automobilový průmysl Požadavky: komunikativnost a organizační schopnosti jsou předpokladem výkonu funkce mistra; mechanické znalosti výhodou Nabízíme: stravenky Nástup možný i h ...

MEKU s.r.o. Milevsko, Inzerováno před 7 dny

MECHANIK A SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

CIZ Náplň práce: údržba a servis výrobních zařízení, sestavování požadavků na nákup náhrad. dílů, drobné úpravy na výrobních linkách a zařízeních. Pracovní doba: 3 směny 6:00 - 14:15, 14:15 - 22:30, 22:30 - 6:00 hod. Požadavky: - SŠ nebo SOU ...

MEKU s.r.o. Milevsko, Inzerováno déle jak týden

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ

CIZ - montáž elektrosoučástek pro automobilový průmysl - pracovní doba 3směnný provoz - 6:00 až 14:15, 14:15 až 22:30, 22:30 až 6:00 hod. - možnost úpravy dohodou. - požadujeme manuální zručnost. Nabízíme: stravenky, zvláštní prémie. První kontakt ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti MEKU s.r.o.