Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost MEKU s.r.o. nabízí tato volná místa

MECHANIK A SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Náplň práce: údržba a servis výrobních zařízení, sestavování požadavků na nákup náhrad. dílů, drobné úpravy na výrobních linkách a zařízeních. Požadavky: - SŠ nebo SOU technického směru, - manuál. zručnost, spolehlivost, ...

MEKU s.r.o. Milevsko, Inzerováno před 3 dny

MISTR VÝROBY

Pracovní náplň: příprava a organizování výroby elektrosoučástek pro automobilový průmysl Požadavky: komunikativnost a organizační schopnosti jsou předpokladem výkonu funkce mistra; mechanické znalosti výhodou Nabízíme: stravenky Nástup možný i h ...

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ

- montáž elektrosoučástek pro automobilový průmysl PRACOVNÍ DOBA DOHODOU (možnost pracovat na 1 nebo 2 směny) Nabízíme: stravenky Kontakt: Lukáš Hanzák tel.: 602 697 221, e-mail: lukas.hanzak@meku.de Volné místo operátor/ka ve výrobě pro ...

Celkem nalezeno: 3 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti MEKU s.r.o.