Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost SALIX MORAVA a.s. nabízí tato volná místa

Dojič/dojička

Nástup možný IHNED. Zahájení pracovní doby ranní ve 04,00hod. a odpolední v 16,00hod.. Zaměstnavatel nezabezpečuje dopravu. Náplň práce: jedná se o práci ošetřovatele mléčných krav ve stájích = dojení, krmení, nahánění Požadujeme: řidičský průkaz ...

SALIX MORAVA a.s. Vlkoš, Inzerováno před 2 dny

Ošetřovatel skotu

Náplň práce: ošetřování a dojení krav. Nabízíme: stravenky, prémie, týden dovolené navíc. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: dohnalek@salixmorava.cz; - osobně každou středu mezi 7,00 - 9,00 hod. na místě výkonu práce u ...

SALIX MORAVA a.s. Vlkoš, Inzerováno déle jak týden

Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti SALIX MORAVA a.s.