Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost Oblastní charita Přerov nabízí tato volná místa

Účetní

Náplň práce: vedení podvojného účetnictví bez zpracování mezd, nejsme plátci DPH, zpracování rozpočtů k dotacím. Požadavky: Praxe v účetnictví - podmínkou, účetnictví v NNO - výhodou Nabízíme: stravenky; možnost prodloužení pracovního poměru; ...

Oblastní charita Přerov Přerov, Inzerováno před 6 dny

Pracovník v sociálních službách: pečovatel/ka Charitní pečovatelské služby

Předpoklad prodloužení pracovní smlouvy. Možný nástup říjen 2018. Náplň práce: poskytování pečovatelských úkonů v domácnostech uživatelů (terénní forma práce), administrace práce na PC. Požadavky: výhodou je vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. a-d) ...

Oblastní charita Přerov Přerov, Inzerováno déle jak měsíc

Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti Oblastní charita Přerov