Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Společnost Ignis Forst s.r.o. nabízí tato volná místa

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE (vyhrazeno pro OZP)

Aktualizace 3. 9. 2018 Vyhrazeno pro OZP Požadujeme - znalost práce na PC. Předem volat na tel. č.: 724 933 987 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Návsí Volné místo administrativní pracovník/-ice (vyhrazeno pro ozp) pro lokalitu Návsí.

Ignis Forst s.r.o. Návsí, Inzerováno déle jak týden

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru. Předem volat na tel. č.: 607 043 288 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Hrčava Volné místo administrativní pracovník/-ice pro lokalitu Hrčava.

Ignis Forst s.r.o. Hrčava, Inzerováno déle jak týden

PRODAVAČ/-KA (vyhrazeno pro OZP)

Vyhrazeno pro OZP Jedná se o prodej kancelářských potřeb a zdravé výživy. Požadujeme - znalost práce na PC. Provozní doba Po - Pá 8:00 - 16:00, So 8:00 - 11:00. Předem volat na tel. č.: 607 043 288 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Návsí Volné ...

Ignis Forst s.r.o. Návsí, Inzerováno déle jak týden

CHOVATEL/-KA OVCÍ (vyhrazeno pro OZP)

Vyhrazeno pro OZP Požadujeme - samostatnost. Předem volat na tel. č.: 702 049 549 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Hrčava Volné místo chovatel/-ka ovcí (vyhrazeno pro ozp) pro lokalitu Hrčava.

Ignis Forst s.r.o. Hrčava, Inzerováno déle jak týden

VČELAŘI (vyhrazeno pro OZP)

Aktualizace 29. 8. 2018 Vyhrazeno pro OZP Požadujeme - zkušenosti s včelařením. Předem volat na tel. č.: 607 043 288 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Bukovec Volné místo včelaři (vyhrazeno pro ozp) pro lokalitu Bukovec.

Ignis Forst s.r.o. Bukovec, Inzerováno déle jak týden

ÚDRŽBÁŘ (vyhrazeno pro OZP)

Aktualizace 29. 8. 2018 Vyhrazeno pro OZP Požadujeme - zkušenost v oboru. Možnost ubytování na Hrčavě v RD. Předem volat na tel. č.: 702 049 549 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Hrčava Volné místo údržbář (vyhrazeno pro ozp) pro lokalitu Hrčava.

Ignis Forst s.r.o. Hrčava, Inzerováno déle jak týden

UKLÍZEČ/-KA (vyhrazeno pro OZP)

Aktualizace 29. 8. 2018 Vyhrazeno pro OZP Jedná se o školicí středisko, pohostinství, ubytování. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: megfi.ozp@gmail.com Pracoviště: Bukovec Volné místo uklízeč/-ka (vyhrazeno pro ozp) pro lokalitu Bukovec.

Ignis Forst s.r.o. Bukovec, Inzerováno déle jak týden

KUCHAŘ/-KA (vyhrazeno pro OZP)

Aktualizace 29. 8. 2018 Vyhrazeno pro OZP Vyučen v oboru výhodou. Jedná se o školicí středisko, pohostinství, ubytování. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: megfi.ozp@gmail.com Pracoviště: Bukovec Volné místo kuchař/-ka (vyhrazeno pro ozp) pro ...

Ignis Forst s.r.o. Bukovec, Inzerováno déle jak týden

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (vyhrazeno pro OZP)

Aktualizace 29. 8. 2018 Vyhrazeno pro OZP Jedná se o školicí středisko, pohostinství, ubytování. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: megfi.ozp@gmail.com Pracoviště: Bukovec Volné místo číšník/servírka (vyhrazeno pro ozp) pro lokalitu Bukovec.

Ignis Forst s.r.o. Bukovec, Inzerováno déle jak týden

Celkem nalezeno: 9 nabídek práce
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Práce ve společnosti Ignis Forst s.r.o.

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit