Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o. nabízí tato volná místa

Řidiči vysokozdvižných vozíků

místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 16 348 02 Bor u Tachova zodpovědnost, důslednost, zkušenosti s manipulací VZV autobusové spojení zdarma,podnikové stravování,25 dní dovolené,13.mzda Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Bor.

IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o. Bor, Inzerováno před 2 dny

manipulant,skladník expedice

místo výkonu práceNová Hospoda č.p. 16 348 02 Bor u Tachova zodpovědnost, důslednost, autobusové spojení zdarma,podnikové stravování,25 dní dovolené,13.mzda Volné místo manipulant,skladník expedice pro lokalitu Bor.

šič/šička

Náplň práce: obšívání dílů do interiérů aut Požadujeme: - SOŠ - s výučním listem v oboru švadlena/dámská krejčová - Praxe v oboru na podobné pozici - Pracovitost - Spolehlivost a pečlivost Nabízíme: - Týden dovolené navíc - Zázemí stabilní ...

IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o. Strakonice, Inzerováno déle jak měsíc

dělník ve výrobě - Stanze

Náplň práce: - Práce na lisu - Odebírání vysekaných dílů koberce - Zacházení s vysekávacím strojem - Dodržování provozní dokumentace a pořádku na pracovišti Požadujeme: - Min. SOŠ - s výučním listem - Pracovitost - Spolehlivost a pečlivost - Čistý ...

100% kontrola

Náplň práce: - Balení vyrobených kusů - Čištění a vizuální kontrola vyrobených dílů - Etiketování - Dodržování provozní dokumentace Požadujeme: - SOŠ - textilní výhodou - Pracovitost - Spolehlivost a pečlivost Nabízíme: - Týden dovolené navíc ...

Celkem nalezeno: 5 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.