Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Fatra, a.s.

Společnost se zařazuje do oblasti zpracování plastů jako jsou PVC, PO, PP a PET. Společnost Fatra patří mezi neodmyslitelné společnosti v průmyslu v ČR a ve střední Evropě. Fatra více jak 50% svých produktů exportuje na zahraniční trhy. Společnost Fatra, a.s. je součástí skupiny AGROFERT HOLDING.

třída Tomáše Bati 1541, Napajedla, 76361 www.fatra.cz

Společnost Fatra, a.s. nabízí tato volná místa

Strojník energetických zařízení

Náplň práce: obsluha a běžná údržba plynových zařízení; obsluha a běžná údržba tlakových nádob stabilních; obsluha parních, kondenzátních a teplovodních rozvodů. Požadujeme:SŠ vzdělání nebo učební obor se zaměřením na strojírenství; svářečský průkaz ...

Fatra, a. s.

Fatra, a. s. Napajedla, Inzerováno déle jak měsíc

Dělník plastikářské výroby

Náplň práce:obsluha linek na výrobu podlahových krytin, technických a izolačních fólií. Požadujeme:vyučení v oboru plastikář výhodou; základní znalost práce na PC; spolehlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost. Nabízíme: výhody sociálního ...

PROVOZNÍ ELEKTROMECHANIK

Náplň práce: údržba výrobních strojů a zařízení – elektro a měření a regulace; identifikace a odstraňování závad výrobních strojů a zařízení; provádění preventivních prohlídek – vytipování potřebných ND; zapisování oprav do informačního systému a ...

Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

Volné místo pro dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení) lokalitu Chropyně.

Fatra, a. s. Chropyně, Inzerováno déle jak měsíc

Celkem nalezeno: 4 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti Fatra, a.s.