Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost B-M-BETA s.r.o. nabízí tato volná místa

Svářeči

Požadujeme: svářecí zkoušky - základní kurz, evropské zkoušky výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou. Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky. Volné místo svářeči pro lokalitu Roudnice nad Labem.

B-M-BETA s.r.o. Roudnice nad Labem, Inzerováno déle jak týden

přípravář v kovovýrobě

Náplň práce: zhotovování kovových konstrukcí, broušení a čištění. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou. Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo e-mailem, v době od pondělí do pátku (8:00 - 14:00 hod.) Volné místo přípravář v kovovýrobě pro ...

Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti B-M-BETA s.r.o.