Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Společnost B a K systémy s.r.o. nabízí tato volná místa

ELEKTRIKÁŘ

ciz Náplň práce: výroba elektrorozvaděčů, elektromontáže po ČR a EU Požadujeme - platná vyhláška 50/1978 Sb., praxe v oboru výhodou, vzdělání oboru elektro; vhodné i pro absolventy bez praxe Nabízíme: práci u prosperující společnosti, závodní ...

B a K systémy s.r.o. Písek, Inzerováno déle jak měsíc

REVIZNÍ TECHNIK

Požadujeme: platná vyhláška 50/1978 Sb., praxe min. 2 roky, vzdělání oboru elektro, revizní zkoušky Nabízíme: práci u prosperující společnosti, závodní stravování, příspěvky na PPF/ŽP, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu Nástup: i h n e d Volné ...

Celkem nalezeno: 2 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce ve společnosti B a K systémy s.r.o.