Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce Závozník Plzeňský kraj - Nabídky práce

Závozník, skladník

Náplň práce: - vykládka uhlí po pásovém dopravníku - úklid skladu, zabezpečení uhlí proti dešti přikrytím - základní údržba mechanizace Kontakt: e-mailem nebo telefonicky mezi 8. - 16. hodinou, nebo osobně na skladě v Nezvěsticích MOŽNO I NA ...

Luděk Makový Nezvěstice, Inzerováno déle jak týden

Řidič, závozník sanitního vozu

Kontakty: p. Vondráček 776 603 803, p. Škarda 603 701 833, e-mail: sanitky@email.cz Převoz pacientů sanitním vozem. Požadujeme trestní bezúhonnost, věk od 21 let, praxi v řízení. Mzda 16.000 - 17.000 čistého! MOŽNO I NA DOTACI! Volné místo řidič, ...

Sanitní doprava Plzeň v.o.s. Plzeň, Inzerováno déle jak měsíc