Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Práce Uzenář - Nabídky práce

řezník - uzenář

Pracovní náplň: bourání masa - výroba uzenin Požadujeme: Vyučen v oboru, bezúhonnost, samostatnost, praxe. Volné místo řezník - uzenář pro lokalitu Moravská Třebová.

Miroslav Koudelka Moravská Třebová, Inzerováno déle jak měsíc

ŘEZNÍK UZENÁŘ BOURAČ do OLOMOUCE

Pro obchodní řetězec v Olomouci hledáme zájemce o práci ŘEZNÍKA/ UZENÁŘE či BOURAČE Práce na HPP s nástupem do společnosti ihned či dle možností.

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Podobné nabídky práce uzenář, které by Vás mohly zajímat...

PŘÍPRAVÁŘ - zpracování masa

vyučení v oboru řezník, uzenář nebo kuchař, domluvit si schůzku předem telefonicky Volné místo přípravář - zpracování masa pro lokalitu Liberec.

RAVY CZ a.s. Liberec, Inzerováno déle jak měsíc

EXPEDIENT

*nástup INHED *práce na HPP *základní mzda 15.000,-Kč/měsíc *příplatek za práci v noci *zákonný nárok na dovolenou *dotované stravování *možnost nákupu masa a uzenin za zaměstnanecké ceny POŽADUJEME: *vzdělání SOU (obor ...

Adecco České Budějovice Písek, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Pracovníci v masné výrobě

z: 11.5.2016 Požadavky: praxe ve výrobě masných výrobků a uzenin výhodou; spolehlivost a chuť pracovat podmínkou. Požadujeme fyzickou zdatnost (zvedání břemen). Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Výhody: ...

Řeznictví H+H, s.r.o. Hladké Životice, Inzerováno déle jak týden

Odeslat
Celkem nalezeno: 5 nabídek práce
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Práce Uzenář

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit