Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce Stavební Dozor - Nabídky práce

Stavební dozor

Kontakt telefonicky od 8 do 16 hod. nebo e-mailem brandejsova@penazsro.cz. - ÚSO/VŠ v oboru stavebnictví - vhodné i pro absolventy - ŘP sk. B - znalost práce na PC - ochota učit se novým věcem, flexibilita. Volné místo stavební dozor pro lokalitu ...

Peňáz s.r.o. Lukavice, Inzerováno déle jak měsíc

STAVEBNÍ DOZOR, STAVBYVEDOUCÍ V ZAHRANIČÍ

Pracovní náplň: -technické řízení stavby, dohled nad dodržováním technologických postupů a BOZP na stavbách, případné zajišťováni potřebného materiálu, služeb a strojů. -řízení subdodávek, kontrola připravenosti staveb pro navazující dodavatele. ...

BAT-ECOO s.r.o. Písek, Inzerováno déle jak měsíc

Podobné nabídky práce stavební dozor, které by Vás mohly zajímat...

STAVEBNÍ INŽENÝR

Vystudoval jste stavební fakultu- Je Vaším snem dělat stavebního inženýra? Pokud ano je tu příležitost pro Vás.

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Junior/Senior Architekt-Stavební inženýr - REVIT

Máte zkušenosti v projektování bytových, administrativních nebo hotelových objektů a ovládáte program REVIT? Mezinárodní developerská firma hledá posilu do týmu na pozici: ARCHITEKT/STAVEBNÍ INŽENÝR.

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 8, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Junior/Senior Architekt-Stavební inženýr - Němčina

Máte zkušenosti v projektování bytových, administrativních nebo hotelových objektů a mluvíte německy? Mezinárodní developerská firma hledá posilu do týmu na pozici: ARCHITEKT/STAVEBNÍ INŽENÝR.

STAVEBNÍ ELEKTRIKÁŘ

NABÍZÍME SUPERPRÁCI V ELEKTRU PRO TY CO NECHTĚJÍ STÁT NA MÍSTĚ

Grafton Recruitment s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

STAVEBNÍ DĚLNÍK a ŘIDIČ

Hledáme STAVEBNÍ DĚLNÍKY pro společnost zabývající se opravami kanalizace a potrubí.

STAVEBNÍ ELEKTRIKÁŘ MOHELNICE

Grafton Recruitment s.r.o. Mohelnice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Stavbyvedoucí

Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ

Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ELEKTRO PROJEKTANT

Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT | AUTOMATIZACE

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

ELEKTRO PROJEKTANT | AUTOMATIZACE

Project Manager - Instore Design

Pro stabilní a prosperující mezinárodní společnost, která provozuje síť maloobchodních prodejen, hledáme uchazeče na pozici PROJECT MANAGER - Instore Design.

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

PROJEKTANT MaR | AUTOMATIZACE

Pro společnost v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů hledáme kandidáty na pozici: PROJEKTANT MaR | AUTOMATIZACE

FACILITY MANAGER, výrobní společnost

Významná výrobní společnost hledá do svých řad VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ZABEZPEČENÍ A SPRÁVY BUDOV.

Grafton Recruitment s.r.o. Český Krumlov, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc