Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce Natěrač - Nabídky práce

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Nabízíme pracovní místo v pro rekonstrukci bytů/RD v oblasti Praha. Po dohodě je možné pracovat i na akcích ve Středočeském kraji. Řidičský průkaz sk.B výhodou. U cizinců požadujeme základní schopnost domluvit se v českém jazyce. Pracovní doba je ...

Stavby - Žoček s.r.o. Inzerováno déle jak měsíc

Stavební lakýrníci a natěrači

Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 776 207 924 (Pracovní dny: 9:00 - 18:00) Kontaktní osoba: paní Anna Krasnova

TERNOGROUP s.r.o. Inzerováno déle jak týden

Pracovník tónovny vodouředitelných nátěrových hmot

Náplň práce: pracovník do výroby - příprava , tónování a stáčení barev, kontrola kvality Požadavky: zkušenost s tónováním NH výhodou, základní znalost práce s PC Výhody: příspěvek na stravování, výkonnostní bonusy a prémie po zkušební době Volné ...

ROKOSPOL a. s. Kaňovice, Inzerováno před 4 dny

Povrcháři, natěrači, lakýrníci

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: přispěvek na stravování. V případě zájmu se hlaste na uvedený e-mail nebo telefonicky od 10-17hod. Místo výkonu práce: Nové Dvory 294 Volné místo povrcháři, natěrači, lakýrníci pro lokalitu Nové Dvory.

Ing. Jan Bilý Nové Dvory, Inzerováno před 6 dny

zpět 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Celkem nalezeno: 139 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce Natěrač