Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Práce Kuchař Nymburk - Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Nabízíme: měsíční odměny až do výše 40% základní mzdy,5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotní volno, závodní stravování, využití sportovišť v areálu Sportovního centra; Zájemci se mohou hlásit na e-mail nebo telefonicky. Volné místo kuchař/ka pro ...

Česká unie sportu Nymburk, Inzerováno před 4 dny

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

Náplň práce: příprava pokrmů podle daných postupů v duchu zdravého stravování; Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem. Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Poděbrady.

JIŘÍ POHOŘÁLEK Poděbrady, Inzerováno déle jak týden

KUCHAŘSKÉ PRÁCE - VÝDEJ OBĚDŮ

Požadujeme: praxi v oboru pohostinství; Nabízíme: podnikové stravování; Kontaktovat nás můžete e.mailem, osobně nebo telefonicky. Volné místo kuchařské práce - výdej obědů pro lokalitu Loučeň.

RaJ s.r.o. Loučeň, Inzerováno déle jak týden

KUCHAŘ/KA

Nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Poděbrady.

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace Poděbrady, Inzerováno déle jak týden

POMOCNÍ KUCHAŘI

Požadujeme: znalost indické kuchyně; jazyková znalost bengálštiny nebo hinduištiny Zájemci se mohou hlásit telefonicky PO-PÁ od 10:00 do 12:00, osobně každé úterý od 12:00 do 15:00 (budova Savoy I.patro - volat tel.č.: 608 350 362) nebo na e-mail: ...

EM&T Consulting s.r.o. Poděbrady, Inzerováno déle jak týden

KUCHAŘ

Požadujeme: teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontaktovat: po-pá 10-15 hod.Osobně na adrese pracoviště po předchozí domluvě. Volné místo kuchař pro lokalitu Lysá nad Labem.

TIAN SHAN, spol. s r.o. Lysá nad Labem, Inzerováno déle jak týden

POMOCNÉ KUCHAŘSKÉ PRÁCE

Požadujeme: praxi v oboru pohostinství; Nabízíme: podnikové stravování; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky. Volné místo pomocné kuchařské práce pro lokalitu Lysá nad Labem.

RaJ s.r.o. Lysá nad Labem, Inzerováno déle jak měsíc

kuchař

Zkušenosti s čínskou kuchyní vítané. Kontaktovat nás můžete telefonicky v pracovní dny od 9:00 - 18:00 hod. nebo e.mailem. Volné místo kuchař pro lokalitu Milovice.

Ai Fa International, s.r.o. Milovice, Inzerováno déle jak měsíc

ZÁSTUPCE ŠÉFKUCHAŘE

Požadujeme : dlouholetá praxe v oboru závodního stravování + rauty. Nabízíme : podnikové stravování Bližší informace zaměstnavatele o pracovních a mzdových podmínkách (předpoklady, požadavky, atd..) na telefoním čísle 777 175 551 Volné místo ...

Jan Novák Straky, Inzerováno déle jak měsíc

KUCHAŘ/KA

Nabízíme: motivační program, osobní ohodnocení, flexibilita práce; Zájemci se mohou hlásit e.mailem, telefonicky od 9:00 do 19:00 nebo osobně. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Poděbrady.

Tomáš Vrba Poděbrady, Inzerováno déle jak měsíc

KUCHAŘ - KUCHAŘKA

Pracovní doba: 4 - 5 dnů v týdnu, úvazek 40 hod/týdně. Možnost zkráceného úvazku. Podrobné informace budou poskytnuty v rámci pohovoru. Nabízíme: příspěvek na stravování, pracovní oděv a obuv, odměny; Volné místo kuchař - kuchařka pro lokalitu ...

Milan Turbák Senice, Inzerováno déle jak měsíc

Kuchař/ka

Požadujeme: - kvalifikaci a praxi v oboru (znalost technologie přípravy pokrmů, znalost pravidel a norem v oblasti stravování) - schopnost uvařit cca 70 porcí (příprava snídaní, svačin, obědů a večeří) - znalost české kuchyně - dovednost i něco ...

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy Libice nad Cidlinou, Inzerováno déle jak měsíc

KUCHAŘKA VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

Výhody: odměny, dovolená, volno o prázdninách. Zájemci se mohou hlásit e-mailem: zs.horatev@worldonline.cz nebo telefonicky: 325 514 156. Volné místo kuchařka ve školní jídelně pro lokalitu Hořátev.

Základní škola Hořátev, okres Nymburk Hořátev, Inzerováno déle jak měsíc

KUCHAŘ/KA

jazykové požadavky: khmerština, angličtina Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo osobně a telefonicky PO - PÁ od 11:00 do 17:00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Poděbrady.

Khempreya Yem Poděbrady, Inzerováno déle jak měsíc

Kuchař

Místo výkonu práce: Bílkova 270, 290 01 Poděbrady - Kluk Požadujeme: teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán; Kontaktujte nás telefonicky Po-Pá v době od 10:00 - 18:00 hod. nebo osobně v době od ...

ZHOU XIANG s.r.o. Poděbrady, Inzerováno déle jak měsíc

Odeslat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další volná místa Celkem nalezeno: 1811 nabídek práce
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Práce Kuchař Nymburk

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit