Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce Chovatel Zlínský kraj - Nabídky práce

Vychovatel/ka

Požadujeme vzdělání podle §16 Zákona č. 563/2004 Sb.o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Úvazek 0,5. Výše mzdy dle Nařízení vlády č 567/2006 Sb. Volné místo vychovatel/ka pro lokalitu Vidče.

Základní škola Vidče, okres Vsetín Vidče, Inzerováno před 5 dny

Vychovatelé školní družiny

VYCHOVATELÉ ŠKOLNÍ DRUŽINY Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme: vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění (vychovatelství pro ŠD), Náplň práce: vychovatelka ŠD První kontakt: životopisy zasílejte ...

Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína, příspěvková organizace Lhota u Vsetína, Inzerováno déle jak měsíc

Náplň práce: vychovatel/ka v Domově mládeže Požadované vzdělaní je dle § 16 zákon č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. Nabízíme: podnikové stravování - příspěvek FKSP První kontakt: telefonicky od 8-14 hod. , osobně SŠZePř Rožnov p.R. ...

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno déle jak měsíc

Vychovatel/vychovatelka

VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA Požadujeme: Vzdělání dle zákona, řidičský průkaz sk. B., pozitivní přístup a aktivní přístup k práci s dětma. Nekonfliktní povaha. Vztah k výtvarným činnostem výhodou. Práce vhodná pro absolventy s ochotou učit se nové ...

Dětský domov Zašová Zašová, Inzerováno déle jak měsíc

Odeslat
Celkem nalezeno: 4 nabídek práce

Parametry zasílání:

Práce Chovatel Zlínský kraj