Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Práce Agronom - Nabídky práce

Traktorista - živočišná výroba(vyhrnování hnoje,zastýlání)

možnost ubytování(byt) ,kontakt: e-mail: agronova@agronova.cz, tel.603 545 445, 317 856 840 Volné místo traktorista - živočišná výroba(vyhrnování hnoje,zastýlání) pro lokalitu Loket.

AGRONOVA Loket a.s. Loket, Inzerováno déle jak týden

Číšník, servírka

kontakt: tel.603 545 445, tel.317 856 840, agronova@agronova.cz, ,možnost ubytování(byt) Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Loket.

Ošetřovatel skotu - traktorista

Volné místo pro ošetřovatel skotu - traktorista lokalitu Kamenice nad Lipou.

AGRONOVA MaP, spol. s r.o. Kamenice nad Lipou, Inzerováno déle jak měsíc

Obchodní zástupci

Náplň práce: péče o nové i stávající zákazníky, prodej zem. komodit, krmiv a doplňků ke zboží. Požadujeme: min. SŠ zootechnického zaměření, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B, samostatnost, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: hlavní pracovní ...

Agrone Bohemia s.r.o. Čáslav, Inzerováno déle jak měsíc

Uklízečka v restauraci

zkrácený prac.úvazek nebo dohoda o provedení práce, tel. 317856840, 603521266, 603545445, vhodné pro uchazeče z blízkého okolí Volné místo uklízečka v restauraci pro lokalitu Loket.

Parametry zasílání:

Práce Agronom