Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Životopis vzor, rady a tipy serveru Nabídky práce

Životopis vzor

Životopis vzor najdete na internetu

Chcete reagovat na nabízenou pracovní pozici a nevíte, jak byste měli sestavit váš životopis? V takovém případě by vám mohl pomoci životopis vzor. Nabude to od vás vyžadovat žádné sofistikované hledání. Najdete jej na internetu v mnoha úpravách.

V současnosti se preferuje strukturovaný životopis, který je přehlednější variantou klasického životopisu obsahujícího souvislý text.

Životopis vzor je užitečnou pomůckou pro každého, kdo si hledá práci poprvé. Zkušení rutinéři už dobře vědí, jaké náležitosti by měl takový strukturovaný životopis mít. Vedle vašeho jména, adresy a telefonního kontaktu byste samozřejmě měli potencionálnímu zaměstnavateli stručně v bodech popsat vaši dosavadní profesní kariéru.

Začnete od toho, že zmíníte vaše nejvyšší ukončené vzdělání. K tomu přidáte nějaké ty zkušenosti z brigád a praxí. Pokud už za sebou máte nějaké pracovní zkušenosti, potom by měl životopis vzor obsahovat i tyto informace.

Do životopis vzor také patří krátká zmínka o vaší jazykové vybavenosti, počítačových dovednostech a k dokreslení vaší osobností rovněž i informace o vašich zálibách a koníčcích.

Jestliže posíláte CV poprvé, podívejte se na internetu na životopis vzor, ať se prezentujete před zaměstnavatelem v tom nejlepším světla a podle všech požadovaných náležitostí.

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Životopis vzor

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit