Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Firemní večírek, rady a tipy serveru Nabídky práce

Firemní večírek

Firemní večírek se nejčastěji koná před Vánocemi

V drtivé většině tuzemských společností se stává tradicí, že se pravidelně před Vánoci koná firemní večírek. Na jeho výsledné podobě se promítá velikost firmy a stav jejích financí.

Nadnárodní firmy si mohou dovolit pronájmy velkých sálů a špičkový catering. Vedle toho jsou schopny zajistit pro své zaměstnance na konci roku také bohatý program plný špičkových hudebníků nebo herců.

Firemní večírek slouží v zásadě jako poděkování vedení společnosti svým zaměstnancům za celoroční pracovní úsilí. Vedle rautu se obvykle rozdávají drobné dary a alespoň jeden den ve firmě panuje uvolněnější atmosféra.

Často bývá firemní večírek plný překvapení a veselí. To zejména, když jindy plachý a celkem bezvýrazný kolega podlehne démonu alkoholu a ukáže svoji druhou tvář. To se potom jeho „nepřístojné“ chování probírá ve firmě ještě dalších několik týdnů.

Obvykle totiž i tyto původně formální večírky ztrácí na své vážnosti a alkoholem opojení kolegové zase ztrácí zábrany. Drobné poklesky nejen na poli alkoholu se tak nějak očekávají a pokud nepřekročí určité meze únosnosti, nedělá se z nich žádné velké drama.

Jistě i vy jste někdy navštívili firemní večírek a bavili se na účet svých alkoholem podroušených kolegů. Tak si na tom nejbližším dávejte pozor, abyste se v této roli neocitli sami. To už obvykle zase tak vtipné nebývá...

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Firemní večírek

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit