Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Brigády pro studenty, rady a tipy serveru Nabídky práce

Brigády pro studenty

Brigády pro studenty se firmám vyplácejí

Brigády pro studenty představují vítaný přivýdělek pro mládež od 15 let, která nechce být finančně závislá jen na svých rodičích. Přivydělávat si lze po celý rok při studiu, ale nejvíce financí přinesou brigády pro studenty přes prázdniny. Vysokoškolští studenti mají prázdniny téměř tři měsíce a za tu dobu už se dá vydělat poměrně solidní finanční částka.

Téměř každá personální agentura nabízí možnost přivýdělku právě této věkové skupině obyvatelstva. Brigády pro studenty mohou být jednorázově, ale stejně tak mohou trvat po celý rok. Studenti si sami určí, ve které dny a kolik hodin prací stráví, aby to nenarušilo jejich studijní povinnosti a zároveň se to finančně vyplatilo.

Ve dnešní době mají největší naději na získání stálé brigády pro studenty jedinci, kteří rozumí IT a grafice. Po takových specialistech ráda sáhne každá firma. Dostane přijatelnou kvalitu a navíc nemusí platit tolik, kolik by musela dát zkušenému odborníkovi s dlouholetou praxí.

Brigády pro studenty ovšem nemusí spočívat ve vykonávání ryze odborné činnosti jako je programováni či vytváření složité grafiky. I většina dalších studentů bez odborných znalostí si může snadno přivydělat při manuálních a intelektuálně méně náročnějších pracích. V těchto případech jsou ale odměny o poznání nižší.

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Brigády pro studenty

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit