Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Nabídka práce v oboru Strojírenství

KONSTRUKTÉR- Plzeň město!

Vaším úkolem bude:

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

TECHNOLOG PLZEŇ

-tvorba pracovních a technologických postupů a standardů, kusovníků , přípravků-řešení neshod v technické dokumentaci-inicializace a participace na změnových řízení-spolupráce s konstrukčním oddělením – testy, certifikace, prototypy, ...

Normovač ve strojírenství

Jste již zkušený technolog, který touží po změně? Hledáme do české strojírenské firmy, sídlící v Plzni, ideálního kandidáta! Pokud si myslíte, že jste to VY, ozvěte se mi.

Konstruktér - kariérní start

Chcete rozhýbat svoji profesní kariéru v oblasti strojní konstrukce? Kontaktujte nás, máme pro Vás šanci k profesnímu rozvoji! Vaším úkolem bude:

Technolog NOVÝ PROJEKT!

Máte zkušenosti z technologie a rád byste se podílel na rozjezdu nového projektu již stabilní firmy? Nebojíte se výstavby nového závodu a plánování výrobních procesů?

Grafton Recruitment s.r.o. Stříbro, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PROVOZNÍ MANAŽER, až 120 000 Kč

Pochybujete se ve výrobní a obchodní sféře automotive společnosti už více než 3 roky? Znáte normy automobilového průmyslu? Zvládnete obchodní jednání v angličtině? Jste přípraven vzít zodpovědnost za dlouhodobé plánování směřování firmy? ...

Grafton Recruitment s.r.o. Písek, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí vývojových projektů s AJ

Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak je toto nabídka přesně pro tebe!

Grafton Recruitment s.r.o. Třebíč, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG

Máte vzdělání technického směru a komuniktivní angličtinu? Láká Vás působení v úspěšné společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici "PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG"

Grafton Recruitment s.r.o. Karviná, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PLC PROGRAMÁTOR

Využijte jedinečnou příležitost využít své zkušenosti a pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: PLC PROGRAMÁTOR

Grafton Recruitment s.r.o. Opava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

MISTR ÚDRŽBY, ranní směny

Máte praxi s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Máte vyhlášku č. 50/1978 Sb. a komunikativní angličtinu? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "MISTR ÚDRŽBY"

Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

KONSTRUKCE | KOLEJOVÁ VOZIDLA | R&D CENTRUM V PRAZE

Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost!

Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SW INŽENÝR | KOLEJOVÁ VOZIDLA | R&D CENTRUM V PRAZE

HW DESIGNER | KOLEJOVÁ VOZIDLA | R&D CENTRUM V PRAZE

Obsluha strojů

Kontaktní osoba: Natálie Jarošová tel: 774124700 n.jarosova@nsesolutions.cz Hledáme pracovníky na letní brigádu. Nabízíme mzdu od 110 Kč/hod, svoz na pracoviště zdarma, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příjemné pracovní prostředí, skvělý ...

NSE Solutions, s.r.o. Inzerováno před 2 dny

Mechanik, opravář strojů a zařízení (bez elektro)

z: 16.5.2018, místo se souhlasem na ZamKartu. info: Mgr. Ladislav Drozd, tel.: 556 492 018, e-mail: ladislav.drozd@tatra.cz Volné místo mechanik, opravář strojů a zařízení (bez elektro) pro lokalitu Kopřivnice.

TATRA METALURGIE a.s. Kopřivnice, Inzerováno před 2 dny