Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Nabídka práce v oboru Průmysl

VÝROBNÍ PRACOVNÍK/CE

Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti v OTROKOVICÍCH. Nabízíme hned několik pracovních pozic na výběr.

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Otrokovice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

BRIGÁDA - ÚKLID KANCELÁŘÍ A ZÁZEMÍ

Jedná se o práci na DPČČinnost bude probíhat DENNĚ. Pracovní doba 05:00 – 13:30 hod. (po-pá)Náplň práce: úklid kancelářských prostor a zázemí.

Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 2 dny

Montér balících strojů

Hledáte zajímavou práci? Máte zkušenost s montáží kusové výroby? Máme pro Vás pozici Montér balících strojů.

Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Mistr pro NC a CNC frézky

Popis pozice: - vedení týmu obrobny ve směnném provozu - řízení termínů dle plánu a priorit - řešení tg.odchylek a komunikace s technickými úseky - řízení kvality pracovišť

CAD technik

Hledáš práci po škole? Máš technické vzdělání a ovládáš 3D AutoCAD? Pak jsi člověk, kterého hledáme!

Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ZÁSTUPCE TEAMLEADERA

Hledáme pohodové kolegy - Zástupce Teamleaderů do zatím malé ale rozrůstající se společnosti v litoměřickém okrese. Najdeme se?

Grafton Recruitment s.r.o. Lovosice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

VÝROBNÍ ŘEDITEL, České Budějovice

Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s řízením výroby? Jste zkušený ve vedení podřízených? Potom sháníme právě Vás. Pošlete svůj životopis na: ...

Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

TECHNICKÝ MANAŽER/VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY|SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL|AŽ 90 000 KČ

Máte rádi nové výzvy a chcete být součástí tvorby nového konceptu celého oddělení nástrojárny? Hledáme zkušené manažery a vedoucí nástrojárny, kteří se nebojí dělat změny a přijímat nová opatření vedoucí ke zlepšení fungování celého ...

Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home office

Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home office

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR ZMĚN

Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA ZMĚN. Náplní práce je:

Operátor výroby s řidičským průkazem (Nošovice)

Máte řidičské oprávnění sk.B a nebojíte se řízení? Chcete pracovat ve výrobní společnosti - v automobilovém průmyslu? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

OPERÁTOR VÝROBY - VOSKOVAČ

Jste fyzicky zdatní a hledáte práci ve výrobě? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Jste ochotní dojíždět za prací do Nošovic?

ELEKTRONIK

Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové programy ve výrobě. Náplní práce je:

Grafton Recruitment s.r.o. Nový Jičín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SMĚNOVÝ MISTR - Valašsko, 30 000 Kč

Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě obsazujeme pozici SMĚNOVÝ MISTR.

Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

NÁSTROJÁŘ, AŽ 30 000 kČ

Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici NÁSTROJÁŘ/AUTOMOTIVE.