Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Práce Praha, každý den aktualizovaná volná místa. Základní vzdělání

Nabídka práce Praha, v lokalitě Praha zaměstnavatelé nabízejí níže uvedená volná místa. Základní vzdělání

Software Engineer

Místo výkonu práce: Futurama Business Park, Sokolovská č.p. 685/136f, 186 00 Praha 8 Kontaktní osoba: Horká Eva, e-mail: hr@ataccama.com UŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Požadavky: - zkušenost s vývojem a implementací komplexních webových aplikací - ...

Ataccama Software, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři

Znalost indického jazyka výhodou. Kontakt emailem na kurkumafood@seznam.cz Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Praha.

MAZAM, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Strojírenští kovodělníci/svařeči

Prvním místem výkonu práce je Praha, poté je možné přidělení k jinému uživateli v rámci celého hl.m. Prahy - agenturní zaměstnání. Podmínky: Svářečský průkaz výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace výhodou, předchozí praxe (svařování, práce s ...

VP Partners Zlín, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

technici provozu informačních a kmunikačních technologií

Kontakt:katerina.mestekova@goritchy.com Hledáme nadšence do techniky s ochotou učit se novým věcem. Požadujeme aktivní znalost ruského jazyka. Volné místo technici provozu informačních a kmunikačních technologií pro lokalitu Praha.

RITCHY EU s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři

Požadujeme: Zdavotní průkaz, v případě nutnosti musí uchazeč komunikovat s klienty, výhodou je dorozumět se v turečtině, ruštině, angličtině, češtině a azerbajdžánštině. Kontakt: Ruslan, tel.: 777 307 608 Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu ...

KAUSAR s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakt: Serhiy Pundor na adrese Za opravnou 276/8, Praha 5 - Motol každý pátek od 9:00 do 11:00 hod. Fyzicky namáhavá práce. Požadují výpis z rejstříku trestů. Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.

Svit staving s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Prodavači smíšeného zboží

Místo výkonu práce:Harrachovská č.p. 340/1, Praha Prvotní kontakt: Vu Thi Thuj Duong, tel.: 777 761 852 český jazyk, angličtina výtána, vietnamsky nemusí umět. Volné místo prodavači smíšeného zboží pro lokalitu Praha.

Lavore Company s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a

krátký dlouhý týden kontakt @ Volné místo vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) pro lokalitu Praha.

BELGROUP s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Pracovníci úklidu

místo výkonu práce: Praha kontakt: Žampach Michal, tel.: 603 871 646, e-mail: michalz@atakuklid.cz Volné místo pracovníci úklidu pro lokalitu Praha.

ATAK - Úklidový servis s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Svářeči

Volné místo pro svářeči lokalitu Praha.

VHV Metall s.r.o. Praha, Inzerováno včera

svářeč

místo výkonu práce Praha Kontakt: Hrad Vasyl, tel.: 777055559, e-mail: rvs-welding@seznam.cz Volné místo svářeč pro lokalitu Praha.

RVS WELDING s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontakt: tel.: 608699157 (po-pá 9:00 - 14:00 hod), e-mail: kubistova31@seznam.cz Balení palet, naskladňování palet Volné místo ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) pro lokalitu Praha.

TORINA CZ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Balící a manipulační práce Kontakt: Kubištová Jaroslava, tel.: 608699157 (po-pá od 9:00 do 14:00 hod), e-mail: kubistova31@seznam.cz Volné místo ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) pro lokalitu Praha.

PENLIRIN s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Manikéři a pedikéři

Kontakt:tel.: 777 312 789/každé pondělí od 10-17hod, nebo e-mail: sangu@sangu.eu Pracovní doba salonku je PO-PÁ , směna večerní od 13:00-21:00. Životopis zasílejte na email sangu@sangu.eu, nebo telefonicky domluvou 777 312 789. Zdatnost a ...

Thuy Nguyen Thi Praha, Inzerováno včera

Dělníci v oblasti výstavby budov

Předem tel kontakt , zdravotní stav, výpis Rt , Pracovníci společnosti vykonávají značně fyzicky namáhavou práci výpis RT, odpovídající zdravotní stav , pomocné stavební práce Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Praha.

JANOS corporation s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Odeslat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další volná místa Celkem nalezeno: 14273 nabídek práce
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Volná místa a práce Praha Základní vzdělání

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit