Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Práce Most, každý den aktualizovaná volná místa. Plný úvazek

Nabídka práce Most, v lokalitě Most zaměstnavatelé nabízejí níže uvedená volná místa. Plný úvazek

Zedník

zednické práce šalovací práce fasádnické práce

ALMARK GROUP s.r.o. Most, Německo, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Technik - Mechanik

• Instalace a oprava GPS zařízení pro sledování vozidel

WebEye CZ s.r.o. Most, Praha 11-Chodov, Brno-Ostrovačice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Technik kvality | MOST

Umíte se orientovat v technické dokumentaci pro kvalitu a máte předpoklady k vedení lidí? Hledáme technika kvality do malé firmy na Mostecku s rodinným prostředím. Co bude mít na starosti náč technik kvality?

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Most, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Strojník/ mechanik na Mostecku (nepřetržitý provoz)

Jste Ferda Mravenec a zvládáte práci všeho druhu? Lecjaká porucha je na Vás krátká? Právě Vás potřebujeme! Náš strojník/ mechanik a jeho náplň práce:

Grafton Recruitment s.r.o. Most, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

OPERÁTOR VÝROBY/SKLADU - YANKEE CANDLE

V Yankee Candle aktuálně obsazujeme pozice ve výrobě a to jak ve 3-směnném provozu tak ranní směnu!Smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu ručitou do konce srpna 2018 a v případě ranních směn pracovní doba od 7:00 do 15:00! A co na Vás bude ...

Grafton Recruitment s.r.o. Most, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Elektrotechnik

Elektro + stroje = Elektrotechnik Došli jste ke stejnému výsledku jako my?

Elektronik| Mostecko

Obsazujeme pozici ELEKTRONIK. Hledáte zaměstnání, kde využijete znalosti z PLC programování a dobře Vaši práci ohodnotí? Pak my pro Vás tuto nabídku práce máme. Vaším úkolem na pozici ELEKTRONIKA bude:

PLE technik

Víte, co je MaR? Máte elektrotechnické vzdělání? Máte rádi různorodou práci a neradi se nudíte? Chcete získat zkušenosti v automotive? Tato šance se neodmítá! Hledáme PLE TECHNIKA!

Elektronik

Hledáme kandidáty s elektrotechnickým vzděláním. Platnou vyhláškou 50 a ochotou pracovat ve směnném provoze! Hledáme ELEKTRONIKA!

Další pracovní nabídky z okolí Most, které by Vás mohly zajímat...

Industrial Engineer

- Technická příprava nových projektů (návrh procesu, specifikace výrobního zařízení)- Zdokonalování výrobních procesů- Nákup, instalace a seřizování zařízení- Vytváření a kompletace technické dokumentace

Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Operátor kvality

Hledáme "Operator kvality" do výroby ve dvousměnném provozu.

MASTERFLEX Česko s.r.o.

MASTERFLEX Česko s.r.o. Planá u ML, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Obchodní zástupce - technologické celky

Pro českou společnost působící v oblasti dodávek a montáží potrubních systémů v průmyslových technologiích hledáme uchazeče s mnohaletou zkušeností v oblasti technologických celků na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 3, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

VEDOUCÍ VÝROBY

hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří Vaším úkolem bude:

Grafton Recruitment s.r.o. Ostrov nad Ohří, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

Odeslat
Celkem nalezeno: 13 nabídek práce

Parametry zasílání:

Volná místa a práce Most Plný úvazek