Pro zaměstnavatele Vložit inzerát
Práce České Budějovice, každý den aktualizovaná volná místa. Plný úvazek

Nabídka práce České Budějovice, v lokalitě České Budějovice zaměstnavatelé nabízejí níže uvedená volná místa. Plný úvazek

Pracujte z domova - Získejte Extra příjem

Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s ...

TOP-Job České Budějovice, Práce doma, celá ČR, odkudkoliv, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno před 2 dny

Řidič kamionu - MKD

Řidič MKD, komunikace s klientem

TN logistica České Budějovice, Bratislava, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

dřevorubec

těžba dřeva a výchovné zásahy prováděné motorovou pilou, druhování dříví

Vojenské lesy a statky ČR, s.p. divize Horní Planá České Budějovice, Arnoštov, Chvalšiny, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Specialista BOZP a PO

BOZP a PO je Vaše parketa? Máte příslušnou certifikaci a praxi v rámci firmy jako BOZP a PO specialista? Pak se neváhejte přihlásit. Tato pracovní pozice na Českobudějovicku čeká třeba právě na Vás!

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč

Hledáme zkušeného VÝKONNÉHO ŘEDITELE pro řízení výrobní společnosti na Českobudějovicku. Nabízíme extrémně zajímavou pracovní náplň a atraktivní finanční ohodnocení!

Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

OBCHODNÍ REFERENT s AJ nebo NJ

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti. Náš klient, významná jihočeská společnost působící v oblasti elektroenergetiky, hledá vhodného kandidáta na ...

UMÍTE ANGLICKY A NĚMECKY?

Máte angličtinu a němčinu v malíku?Chcete si vydělat opravdu hodně slušné peníze?Ozvěte se nám, sdílejte mezi své známé.Místo je tu pro každého!

SEŘIZOVAČ, 23 100Kč

Pracovní náplň:- seřizování lisovacího a jiných strojů

Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

SEŘIZOVAČ CNC, 13. a 14. mzda

Náplň práce: - práce na CNC strojích (frézka a lis)- programování Sinumerik 810, 840D- seřizování frézovacího automatu- obsluhování strojů

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, s předchozí zkušeností

Máte praxi v oblasti marketingu a mluvíte plynule anglicky? Jsou pro Vás obtížné úkoly výzvou, a nikoliv překážkou? Pokud ano, tak je tato nabídka určena právě Vám!

OBCHODNÍ MANAŽER

Hledáme schopné obchodníky, kteří se trochu nudí, chtějí si vyhrnout rukávy a opřít se do toho! Hledáme obchodního manažera pro region jižních Čech.

BRIGÁDA V Českých Budějovicích

Sháníme šikovného brigádníka do hobby marketu do Českých Budějovic, možnost po zaškolení nástup na HPP!

KAROSÁŘ, České Budějovice

Hledáme zkušeného Karosáře pro prestižní značku.

LAKÝRNÍK, České Budějovice

Hledáme zkušeného Lakýrník pro prestižní značku.

BRIGÁDA V HOBBY MARKETU, 100Kč/hod.

Sháníte brigádu na pokladně v hobby marketu v Českých Budějovicích? Máte možnost pracovat v čase 8:00 - 17:00?