Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Nabídka v oboru Průmysl, pro region Praha

Montážní koordinátor

• koordinace montérů na montážních zakázkách • komunikace se zákazníky a dodavatelskými firmami • zajišťování kvality ve výrobě a na montážních zakázkách

OSCHATZ Services & Solutions s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno déle jak měsíc

SKLADNÍK

Náplň práce: - příprava nářadí, materiálu aj. pro dodávky na montáže - čištění nářadí, jeho údržba a drobné opravy - kontrola a udržování čistoty a pořádku ve skladu - kontrola platných revizních plaket - kontrola zapůjčovaných a vracených ...

OSCHATZ Services & Solutions s.r.o. 19000 Praha 9, Kolbenova 936/5e, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

SERVISNÍ TECHNIK - pozice vhodná pro automechaniky, až 32 000 Kč/měs.

Máte zkušenosti na pozici automechanik a máte zájem změnit pole působnosti? Baví Vás cestování a spravování vozů? CHCETE ZAJÍMAVÉ FINANČÍ OHODNOCENÍ? Potom se na nás neváhejte obrátit!

Grafton Recruitment s.r.o.

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 9, Plný úvazek, Inzerováno včera

Svářeči

§ 92 Místo výkonu práce: Hl.m. Praha Kontakt: Besheha Natalya, tel.: 608563960, e-mail: formic@post.cz, tel.kontakt Po 9:00 - 12:00 hod., osobní kontakt Táboritská 23, Praha 3, od 10:00 - 13:00 hod. Volné místo svářeči pro lokalitu Praha.

FORMIC CONSTRUCTION s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

§ 92 Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Besheha Natalya, tel.: 608563960, e-mail: formic@post.cz, tel.kontakt Po 9:00 - 12:00, osobní kontakt Táboritská 23, Praha 3 od 10:00 - 13:00 hod. Volné místo zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) pro ...

DĚLNÍK VE VÝROBĚ, příspěvek na dopravu zajištěn

Hledáme zkušené operátory výroby! Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, nástup kdykoliv dle domluvy a širokou nabídku benefitů. Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby.

Grafton Recruitment s.r.o. Vysočany, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

PRACOVNÍK VÝROBY, příspěvek na dopravu

Máte zkušenosti v oblasti výroby a nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Pak nám pošlete svůj životopis! Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby.

ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Máte praxi na pozici zkušebního technika? Chcete se stát součástí týmu mezinárodně uznávané společnosti s dlouholetou tradicí? Pak reagujte a zašlete nám životopis na pozici zkušebního technika ještě dnes!

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 9, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

TECHNIK, montování zámků, 25 000 Kč/měs.

Jste technicky zaměřený člověk? Máte praxi v oblasti montáže či výroby a umíte pracovat s výkresovou dokumentací? Pak nám zašlete Váš životopis! Na pozici TECHNIKA budete mít na starosti:

Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU, až 33 000 Kč/měs.!

Chcete pracovat pro inovativní mezinárodní výrobní společnost? Máte zkušenost s prací na CNC soustruhu? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Hledáme totiž zkušeného pracovníka na pozici OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU.

OPERÁTOR CNC FRÉZY, až 33 000 Kč/měs.!

Chcete pracovat pro inovativní mezinárodní výrobní společnost? Máte zkušenost s prací na CNC fréze? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Hledáme totiž zkušeného pracovníka na pozici OPERÁTOR CNC FRÉZY.

OBSLUHA SVÁŘECÍHO ROBOTA, Říčany

Náš klient, strojírenská výrobní společnost nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici: SVÁŘEČ CO2 Vaší náplní práce bude svařování v ochranné atmosféře.

Grafton Recruitment s.r.o. Říčany, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

OPERÁTOR CNC FRÉZY - Říčany, až 26 000 Kč/měs.!

Jste zkušený frézař a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis na pozici operátora CNC frézy! Náplň práce: * Obsluha CNC frézy * Práce s výkresovou dokumentací * Manuální výpomoc ve výrobě

ELEKTRONIK / ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ, až 37 000 Kč/měs.

Máte zkušenosti s elektroúdržbou a hledáte si práci ve Středočeském kraji? Vyplatí se Vám dojíždět do práce do Velkých Popovic a máte vyhlášku 50 § 6? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ELEKTRONIK / ELEKTROÚDRŽBÁŘ a odstartujte svou ...

Grafton Recruitment s.r.o. Velké Popovice, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

VÝROBNÍ OPERÁTOR, bezprašné prostředí, od 22 000 Kč/měs.

Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR v čistém a bezprašném pracovním prostředí!